• 053-388-8855 
  • ראשון - חמישי: 10:00 עד 22:00 
תיקון-ותחזוקת-מחשבים-נייחים

תיקון מחשבים במעלה אדומים

תיקון שדרוג ותחזוקת מחשבים נייחים הם התחום העיקרי בו אנחנו עוסקים במגזר הפרטי העסקי כאחד, תנו לנו לתקן עבורכם את המחשב ולהפתיע אתכם עד כמה הוא יכול לעשות את העבודה.

למעבר לעמוד המלא
טיפול-ותחזוקת-מחשבים-ניידים

תיקון מחשב נייד במעלה אדומים

חלק בלתי נפרד בחיינו הוא המחשב הנייד שמשמש אותנו לכל מטרה כמעט, אצל לא מעט אנשים מדובר בעיקר העיסוק היום-יומי שלהם, התקלקל לכם במחשב נייד ומפחדים לאבד את המידע? בשביל זה אנחנו כאן!

למעבר לעמוד המלא
שדרוג-מחשבים-ניידים-ונייחים

שדרוג מחשבים במעלה אדומים

הרבה לקוחות שלנו התלבטו אם לקנות מחדש חדש, הישן כבר לא עושה את העבודה ומנגד מחשב חדש עולה לא מעט כסף, עצור הכל! יש פה פתרון מעולה! שדרוג המחשב הישן, לא תאמינו למה אפשר להפוך אותו עם ידי שדרוג.

למעבר לעמוד המלא
התקנת-מדפסות

התקנת מדפסות במעלה אדומים

אצל רבים מדפסת היא אחת המכשירים השימושיים ביותר בבית או במשרד, מאמין שלכולם יצא שכרעם ביום בהיר המדפסת פשוט הפסיקה להדפיס, זה יכול לתקוע יום עבודה שלם, לכן חלק מהשירות שלנו הוא גם תיקון ותחזוקת מדפסות.

למעבר לעמוד המלא
תחזוקת-רשת-מחשבים

תחזוקת רשת מחשבים

כל המוסדות הגדולים במדינה עובדים תחת רשת מחשבים, הצוות שלנו יוכל לתחזק ולתקן עבורכם ועבור העובדים במשרד כל תקלה ברשת המחשבי, נקצה עבורכם טכנאי שיהיה מוכן לקריאה בכל עת ולתת את הפתרון המהיר והחיוני ביותר.

למעבר לעמוד המלא
תיקון-ותחזוקת-רשת-ביתית

תיקון והתקנת רשת ביתית

כמה פעמים קרסה לכם רשת האינטרנט הביתית שלכם באמצע משהו חשוב? הספקים ונותני התשתית לא תמיד זמינים ולרוב לא נותנים פתרונות עכשוויים, יש את קומפ-טק כאן! הטכנאים שלנו יהיה זמינים לסדר על בעיית רשת אצלכם בבית!

למעבר לעמוד המלא
צרו-קשר-עכשיו

מחפשים טכנאי מחשבים במעלה אדומים? צרו קשר עוד היום!

ונציג יחזור אליכם עד שלוש שעות עבודה