• 053-388-8855 
  • ראשון - חמישי: 10:00 עד 22:00 
שש-טיפים-לקניית-מחשב-נייח

6 דברים שצריך לבדוק לפני שקונים מחשב נייח (מחשב ביתי)

  • נכתב ע"י: גל טכנאי מחשבים

יתרון נוסף שיש למחשב נייח אל מול מחשב נייד הוא, אריכות הימים שלו, מחשב נייח תמיד אפשר לתקן ו לשדרג (באופן מלא מחלקו הראשון ועד חלקו האחרון) לעומת מחשב נייד שמאוד מוגבל באפשרויות השדרוג שלו. תחשבו לטווח הארוך, אם המחשב המיועד צריך להיות בבית ולא להתנייד, המלצתנו היא, לקנות מ חשב נייח וליהנות ממנו בכמה השנים הקרובות.


לחץ לקריאת המאמר
השוואה-בין-SSD-HDD

שואלים מה ההבדל בין כונן קשיח SSD לבין HDD? ערכו עבורכם השוואה.

  • נכתב ע"י: גל טכנאי מחשבים

בתור טכנאי מחשבים הרבה אנשים שואלים אותי ותוהים מה ההבדל בין כונן SSD לכונן HDD, ולא מבינים את הבדלי המחירים הגבוהים בין שני המוצרים שבסופו של יום עושים את אותה הפעולה, לכן כתבנו עבורכם מאמר מקיף אודות ההבדלים בין שני המוצרים האלו, ראשית נתחיל במידע כללי על כל אחד מהכוננים.


לחץ לקריאת המאמר
איך-לבחור-טכנאי-מחשבים

צריכים טכנאי מחשבים? ושלא יעבדו עליכם!

  • נכתב ע"י: גל טכנאי מחשבים

לעיתים המחשב מחליט להתעצל ולעשות לנו לא מעט בעיות? לפעמים נדמה שמחשב זה כמו ילד מתבגר, ולמי מר ימים את הטלפון ההיסטרי? לטכנאי המחשבים שלכם, בסופו של יום הטכנאי יכול לספר לכם מה שעולה על רוח ו, ולנפח את עלות התיקון בצורה דרמטית, כתבנו עבורכם כמה טיפים (או במילים מקצועיות "מאמר") שיעזור לכם להבין להתנהל בצרכנות נבונה ולנבות להבין פחות או יותר איך יוצאים עם מחשב תקין וכיס ע ם יכולות התאוששות.


לחץ לקריאת המאמר
מחשב-חדש-או-יד-שניה

לקנות מחשב חדש או יד שנייה? בואו נעזור לכם.

  • נכתב ע"י: גל טכנאי מחשבים

ניית מחשב חדש ישנם לא מעט יתרונות, היתרונות המובילים לאו דווקא קשורים לחומרת המחשב או לתקינותה, אלא לתוקף האחריות וחווית הקנייה, מעבר לתחושת הכיף שמרגי שים כאשר קונים משהו חדש, מכיוון שחלק נכבד מהאוכלוסייה אינה בקיאה בכל הנוגע למחשבים נוצרת התחושה כי בקניית מחשב חדש ישנם אימא ואבא, תחושות אלו נרכשות עם קניית המחשב אל מול הנציג הפרונטלי (שכנע אתכם יותר מידי?). אין ספק, שבקניית מחשב חדש, תקבלו את החומרה המתקדמת ביותר, כמובן בהתאם לרכיב...


לחץ לקריאת המאמר
צרו-קשר-עכשיו

מחפשים טכנאי מחשבים במעלה אדומים? צרו קשר עוד היום!

ונציג יחזור אליכם עד שלוש שעות עבודה